שני פלטי שולץ- דרסה למוות את גל בק אבל היא מעל החוק – אז אסור לכם לדעת בכלל שהיא דרסה אותו

עדכון: אחרי שקיבלתי תגובה אנונימית
עם איום בתביעה משפטית, הבלוג עובר
כרגע מתקפת "האקרים".

במידה והיא תצליח, אני לא אטרח
כל כך מהר "לשקם" אותו אלא אעלה
דף HTML פשוט במקומו, עם הפוסט הזה.
בקיצור, הפלת הבלוג לא תגרום
לעצירת הפצת האמת.

השם של הדורסת נחשף הערב (12.7.2015) באופן רשמי ע"י איילה חסון. לא עזרו האיומים.
הפרקליטות, לעומת זאת, מושחתת כהרגלה, כראוי למדינת הלכאורה ומסרבת לפתוח את התיק מחדש למרות שאפילו המשטרה טענה כבר אז שיש להעמיד לדין את שני פלטי שולץ הדורסת.

__________________

אז שני פלטי שולץ – דרסה למוות את גל בק אבל היא מעל החוק – אז אסור לכם לדעת בכלל שהיא דרסה אותו, אז שני פלטי שולץ- קדימה תתבעי אותי, קדימה, על זה שכתבתי את העובדות. אני אמת דיברתי. את דורסת.

לפי הבנתי, ורק לפי הבנתי, בעוד חודש וחצי מהיום (11.7.2015), תחול התיישנות על המקרה ולא יהיה ניתן לטפל בו משפטית!


לא רק באים לדורסים, גם באים לבנקאים, הכנסו ועשו לייק :)

לא רק באים לדורסים- גם באים לבנקאים!
היכנסו ועשו לייק לתמיכה במאבק נגד הבנקאים.


*** עמוד פייסבוק שנפתח ע"י משפחתו של הנדרס, קורא לפתיחה מחודשת של החקירה ***
לחצו כאן ועשו לו לייק כדי להביע את תמיכתכם!

צילום אוויר – בית הוריה של שני פלטי שולץ

עפ"י רישומי אל על, הכתובת היא הפרדס 12, מושב ירקונה
http://maya.tase.co.il/bursa/report.asp?report_cd=882966

דף פייסבוק – עשו לייק כדי לתמוך: מחרימים את אל-על עד שתפטר את אם הדורסת!

דגנית פלטי - אמא של הדורסת שני פלטי שולץ

דגנית פלטי – אמא של הדורסת שני פלטי שולץ

 

___
שני פלטי שולץ דרסה את גל בק

שני פלטי שולץ דרסה את גל בק

 

 

*** עמוד פייסבוק שנפתח ע"י משפחתו של הנדרס, קורא לפתיחה מחודשת של החקירה ***
לחצו כאן ועשו לו לייק כדי להביע את תמיכתכם! 

___

__
"היא עברה בצהוב-אדום מלא, עוצמת המהירות שלה הייתה גדולה, הוא עף באוויר והאופנוע התפרק לחתיכות", אמר עודד. להפתעתם, לאחר התאונה יצרה עמם הצעירה קשר וביקשה שישלמו על הנזק שנגרם לרכבה. "גם האוטו שלה ניזוק והיא עוד שלחה לנו בקשה לתביעה שאנחנו נתקן לה את האוטו בעלות של 90 אלף שקל. לנו היה אז ביטוח מקיף שמכסה את כל הדברים האלה, נתנו את מספר הביטוח והם לא הסכימו לקבל, התעקשו שאנחנו נתקן. היום אנחנו מבינים שאם היינו משלמים אז זה כאילו אנחנו מודים באשמה, אולי זה היה הרצון שהיה להם, כי כסף לא היה חסר להם".  –   http://news.walla.co.il/item/2868287

 __

 

תגובה מעניינת שהתקבלה בבלוג. אם אכן מדובר בשרשרת של שחיתות ולא באדם או שניים, זה ראוי למחשבה ויישום:

"מה שצריך לעשות זה להציע לה מיד עסקה – אם תהפוך לעדת מדינה, תוכל לחזור לחיים היפים והמוגנים שלה ולהמשיך לפרסם תמונות מהחופשות בפייסבוק – כל מה שהיא צריכה זה להפליל את כל שרשרת האנשים שקיבלו שוחד כדי לחלץ אותה, ולהעיד נגדם. פרט לרות דוד, אני בטוח שיש עוד לא מעט שעדיין נושאים במשרות רמות וחיים על כספי הציבור.

היא לא הנבל האמיתי בסיפור, היא היתה ילדה עשירה טיפוסית וחלשת אופי, אני מניח שממילא את כל הסיפור הזה ההורים שלה הובילו. הנבל האמיתי הם עובדי המדינה (פרקליטות, משטרה, וכו') שניצלו את מעמדם כדי לסגור את התיק שלה, ואני מניח שתיקים רבים נוספים כמו שלה, בעבור בצע כסף. צריך להפיל את כל המערכת המשומנת הזו, לא סתם לקוח בודד פה ושם."

 ____

*** עמוד פייסבוק שנפתח ע"י משפחתו של הנדרס, קורא לפתיחה מחודשת של החקירה ***
לחצו כאן ועשו לו לייק כדי להביע את תמיכתכם! 

הפייסבוק של שני פלטי שולץ הדורסת
(עדכון: החשבון אינו פעיל נכון לעכשיו): https://www.facebook.com/shani.schulz

הפייסבוק של אמא של שני פלטי הדורסת, דגנית פלטי
https://www.facebook.com/dganit.palti

דיון בפורום רוטר- http://rotter.net/forum/scoops1/228152.shtml
ו
עותק שלו, במקרה וימחק: https://archive.is/xiY0b

 

רקפת רוסק עמינח הגנבת

לא רק באים לדורסים, גם באים לבנקאים, הכנסו ועשו לייק :)

לא רק באים לדורסים- גם באים לבנקאים! היכנסו ועשו לייק!

טלי חרותי סובר – משת"פית של גנבים

הארץ מפרסם הערב כתבה (של טלי חרותי-סובר, ואנחנו נחזור על השם הזה עוד כמה פעמים פה רק כדי שגוגל יבין ויזכור שטלי חרותי-סובר היא משת"פית של בנקאים גנבים) שמבקשת לקעקע את המאבק בבנקאים הגנבים, בציון חוב אישי של ברק כהן לבנק לאומי. אז הארץ איחרו את המועד כי כבר באוקטובר 2014 פורסמו כל העובדות על ידי ברק עצמו. טלי חרותי-סובר רק חטאה לעובדות אבל זה פחות חשוב.

טלי חרותי סובר - משת"פית של גנבים

 


טלי חרותי-סובר – משת"פית של גנבים

להמשך קריאה:
טלי חרותי-סובר

אפרת נוימן – משת"פית של גנבים

דה מרקר מפרסם הערב כתבה (של אפרת נוימן, ואנחנו נחזור על השם הזה עוד כמה פעמים פה רק כדי שגוגל יבין ויזכור שאפרת נוימן היא משת"פית של בנקאים גנבים) שמבקשת לקעקע את המאבק בבנקאים הגנבים, בציון חוב אישי של ברק כהן לבנק לאומי. אז דה מרקר איחרו את המועד כי כבר באוקטובר 2014 פורסמו כל העובדות על ידי ברק עצמו. דה מרקר ואפרת נוימן רק חטאו לעובדות אבל זה פחות חשוב.

אפרת נוימן - משת"פית של גנבים
אפרת נוימן – משת"פית של גנבים

להמשך קריאה:
אפרת נוימן

הכתובת של מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני …. מנכ"ל פייסבוק ישראל

הכתובת של מנכ"לית פייסבוק עדי סופר תאני רחוב… סביון, שמורה במערכת (לעת עתה)

כתובת מנכ"ל פייסבוק עדי סופר תאני

כתובת מנכ"ל פייסבוק עדי סופר תאני

כתבה שהוסרה מאתר "הארץ" לאחר איומי תביעה של נתניהו– גורם בכיר מאוד בממשל היפני: נתניהו ביקש לקדם זיכיון לקזינו של אדלסון

אדם ברכאת – סיפורו הטרגי של שוטר

מאת עו"ד ברק כהן

 

אדם הוא בעיני סיפור טרגי. בחור צעיר מהכפר הדרוזי ירכא.

נולד וגדל תחת המשטר הציוני. כמו כל אדם, גם אדם בראכאת רוצה להרגיש שווה. להרגיש שאינו נחות מאחרים. בוודאי לא נחות מחמת גזע. אבל המזל של אדם נאחס – חי תחת שלטון גזע.

אדם בראכת - סיפור טרגי

אדם ברכאת – סיפור טרגי

 

העדה של אדם חשבה שאם תחתום על עסקה טובה, אולי יתייחסו לדרוזים כשווים אל שווים. מה שיצא מהעסקה, זה שבני העדה הדרוזית מתגייסים לשב״ס או למשטרה, מתרגשים מתרומתם לחללי המשטר, ומנגד סידר להם המשטר נחיתות אזרחית מובנית. הכי ״דפוק וזרוק״. ומה לא עושה אדם כדי להיפטר מהנאחס הזה. כל הפייסבוק מלא בדגלי ״מדינת ישראל״. משרת במשטרה. מצהיר על עצמו בגאווה ״שהוא ישראלי״.

אבל רק השבוע קיבל אדם עוד בומבה מהשלטון שהוא משרת. שנים של שיתוף פעולה עם השלטונות הציוניים זיכו אותה בבומבה של חוק יסוד : הלאום. יעני אמרו לו הציונים – ״נישט פון אינזרה״. אתה לא משלנו. אדם בראכאת היה חלק מחוליית השוטרים שהגיעו לדפוק אצלי בדלת באקדחים שלופים כששמעו באזור מגוריי את הקריאה ״אללה ואכבר״. נדמה לי שבאותם רגעים אדם חלם שבאמת יתרוצץ איזה רוצח עם גרזן, והוא, הדרוזי, יחסל אותו. כך יקנה את עולמו בעיני המשטר. כמעט התאכזב שלא היה פיגוע ולא נעליים באזור.

אדם הוא קצת כמו דרייפוס. משת״פ של שלטון שמעולם לא נוסד בעבורו, וכל מה שיעשה לא יעזור לו. כי גם זה מתכונות השלטון הציוני. מומחיות בגיוס משת״פים, שימותו למען הזכות להיות סוג ב׳, ג׳, או ז׳. אנחנו, מתנגדי המשטר דווקא מציעים לאדם עסקה חדשה. דמוקרטית. בה כל בני האדם בעלי זכויות שוות. בלי לאומיות מבוססת על גזע. הטרגדיה של אדם, היא שהוא יוצא נגד מי שתוקפים את השלטון שמשעבד אותו ואת הקהילה שלו. וכל עוד ישנן טרגדיות אנושיות כגון זאת של אדם – דרוזים יקרים, במחילה ובצער….אתם תישארו סוג ב׳ בעיני ה״מדינה״.

 

קצין משטרע שלומי דמרי או שלומי דימרי (סיים שיט), אלים ומעלים ראוית

מעשה בשוטר שלומי דימרי.

דמרי לא מוכר לאיש מלבד משפחתו וחבריו. תקתוק שמו בשורות החיפוש לא מניב כל תוצאה. לא תמונה ולא תוכן. ודימרי הזה מרשה לעצמו להכות, לאזוק ולבדות ראיות. כל זאת רק כי מסתמך על חוקים עקומים, על בורות אזרחים ועל חולשתם לפעול מול מעשיו העברייניים. אבל יום אחד, הוא היכה, אזק ובדה ראיות את מי שמתמחים בטיפול אזרחי בשרתי משטר עבריינים.

והיום הזה הגיע השבוע. אז באמת, בינתיים אף אחד לא מכיר את שלומי דימרי. גם דימרי בוודאי חושב לעצמו ״זאת בסך הכל עוד משמרת בעבודה, שהייתה ונגמרה״. אכן, המשמרת של דימרי הסתיימה. אבל משמרת חדשה נפתחה; משמרת דימרי. על חטיפת המצלמה כדי שלא נתעד את האלימות נגד אילן פלד, על הסטירה ועל בידוי הראיות (הדו״ח השקרי שקיבל בעיטה) על כל אלה ייוודע שלומי דימרי במלואו.

שלומי דמרי שלומי דימרי - קצין משטרע אלים ומעלים ראיות

שלומי דמרי שלומי דימרי – קצין משטרע אלים ומעלים ראיות

מצלמה נסתרת חושפת: שאלות קשות במשרד הפנים

במשרד הפנים לא מאמינים שהמאגר הביומטרי טוב מספיק כדי למנוע זיוף זהות.

כדי להתמודד עם הבעיה הם פיתחו מערך שאלות מתוחכם לעיבוי האבטחה.

מדריך למתאבד בהצתה – כיצד למקסם את ההתאבדות שלך ולא להיות אגואיסט

נתניה: גבר בן 65 הצית את עצמו הערב ומת מאוחר יותר.
ב YNET זה לא מוזכר, אפילו לא במבזקים.

ולמרות זאת, מי שחושב שמשה סילמן ז"ל קיבל את ה"רייטינג" התקשורתי שלו רק בגלל שהיה הראשון, שיחשוב שנית. ההבדל הגדול בין סילמן לבין כל מי שהציתו את עצמם לאחר מכן- סילמן עשה זאת ליד קהל ולכן היו תמונות "סקסיות" של אדם עולה בלהבות..

מישהו חלילה הצית את עצמו ועיתון / ערוץ טלוויזיה / אתר חדשות קיבל תמונה מהמקרה? = יש אייטם ראשי! ועכשיו שאר מערכות החדשות לא יוכלו להתעלם ממקרה ההצתה, גם אם אין להם אף תמונה… זה הפך כבר להיות שיחת היום. חייבים להתייחס.

אין תמונות מהמקרה? "סתם" טקסט של "אדם הצית עצמו" בלי תמונה זה כבר לא מעניין אף אחד במערכות החדשות. אף מערכת חדשותית לא תפרסם את זה, מקסימום שורה במבזקים.

לידיעת הקורבנות הבאים של הממשלה האכזרית הזו, ימ"ש:
אם חלילה החלטתם לסיים כך את חייכם, אל תהיו אגואיסטים! עשו את זה נכון!
תמונה שווה אייטם! ואייטם יגרום לאזרחים להבין שהם לא לבד במצב הקשה הזה!
והנה מותכם הכואב היה פחות לשווא.אבל אל תתאבדו.
תאבקו. בשלטון. בשיטה. בשחיתות. צאו מהבתים!

מצד שני אתם מתכוונים שוב פעם להצביע לנתניהו, ליברמן, בנט או, לפיד או דרעי, אולי עדיף שתתאבדו וזהו. אתם באמת חסרי תקנה.

טוב, בוא נתפשר שלא תתאבדו ולא תצביעו?.. ואז אולי לא תהיה לכם יותר סיבה להתאבד!

יהודים! חיזרו מהגולה! היא תועבה!

זדיינו כולכם יודנים גלותיים שנוסעים לגלות בחו"ל ועוד לאירופה ועוד למדינת תועבה עם סמים ובחורות בלונדיניות גבוהות עם עיניים כחולות. הלוואי שממש בזה הרגע, בזמן שאני מקליד שורות אלה, יפציע לו המשיח על חמורו הלבן…

הנפקדים מארץ כנען בזמן קיומו של אותו מעמד קדוש והיסטורי, ייענשו בעונש כבד מנשוא יען כי לא נכחו בארץ הקדושה בזמן שהתקיים המעמד ששבר את השיא של המעמד הגדול ביותר שהיא אי פעם בהיסטוריה. את השיא הקודם החזיק במשך שנים רבות משה במעמד שכונה "מעמד הר סיני".

והנפקדים יביטו בעצב רב וגם יבכו על הארץ המובטחת מנשוא, מרחוק, מכף הקלע שתהפוך לביתם הקבוע והנצחי, ומכף הקלע יאכלו מרורים גדולים (בלי סכין ובלי מזלג יש כפית אבל היא מפלסטיק, אהה זה גיהנום.. חם, כאילו?!)..

המרורים שיאכלו מהכף יהיו גדולים כל כך! מה כמה גדולים? פחחחחחח בונהגיד שהם יהיו הרבה יותר גדולים וקשים מסבלו של בניזרי, כי פשע חמור הם פשעו, ולכן נגזר דינם לסבול לנצח נצחים כפיים!


יהודים חיזרו מהגולה, היא תועבה! כמעט כמו ליברמן!